Press resources

Επικοινωνία

Επαφές δημοσίων σχέσεων της Canon Europe

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Sarah Vloothuis

Email: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Rosie Harries

Email: Rosie.Harries@canon-europe.com


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Caroline Nicholls

Email: caroline.nicholls@canon-europe.com

Επικοινωνία: Jeremy Singer (καταναλωτικά)

Email: jeremy.singer@canon-europe.com

Επικοινωνία: Jack Low (επαγγελματικά)

Email: jack.low@canon-europe.com

Στοιχεία τοπικής επικοινωνίας για τον Τύπο

Canon Austria

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Birgit Stark

Τηλέφωνο: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Birgit Stark

Τηλέφωνο: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Birgit Stark

Τηλέφωνο: +43 676 8166 1749

Email: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgium

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Filip Vandenbempt

Τηλέφωνο: +32 2 7220 519

Email: f.vandenbempt@canon.be


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Steve Haentjens

Τηλέφωνο: +32 2 7220 519

Email: steve.haentjens@canon.be


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Sacha Thonon

Τηλέφωνο: +32 2 722 06 77

Email: sacha.thonon@canon.be

Canon Czech Republic

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Jitka Štědroňová

Τηλέφωνο: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Jitka Štědroňová

Τηλέφωνο: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Jitka Štědroňová

Τηλέφωνο: +420 225 280 396

Email: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denmark

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικά και καταναλωτικά προϊόντα, καθώς και για την εταιρεία

Επικοινωνία: Andrea Frovin

Τηλέφωνο: +45 26 79 35 08

Email: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Teija Tamminen-Saremaa

Τηλέφωνο: +358 (0)10 544 4609

Email: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:
Για θέματα επικοινωνίας εκτός Τύπου, απευθυνθείτε σε contact@cf.canon.fr 


Για ερωτήματα από τον Τύπο επικοινωνήστε με:


Γραφείο δημοσίων σχέσεων με το κοινό

Επικοινωνία: Amanda Tek

Τηλέφωνο: +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για οργανισμούς

Επικοινωνία: Cécile Thibault

Τηλέφωνο: +33 1 85 14 46 97

Email: cecile.thibault@cf.canon.fr


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επιχειρήσεις

Επικοινωνία: Cécile Thibault

Τηλέφωνο: +33 1 85 14 46 97

Email: cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Ελλάδας

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Drossos Drossos, Canon Ελλάδας

Τηλέφωνο: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Drossos Drossos, Canon Ελλάδας

Τηλέφωνο: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Drossos Drossos, Canon Ελλάδας

Τηλέφωνο: +30 210 7454 651

Email: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hungary

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Viktória Oláh

Email: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Email: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Τηλέφωνο: 01737 220 000, ζητήστε να μιλήσετε με ένα μέλος της ομάδας δημοσίων σχέσεων

Canon Italy

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Τμήμα δημοσίων για καταναλωτές και επιχειρήσεις, καθώς και για την εταιρεία

Επικοινωνία: Comunicazione & Immagine

Τηλέφωνο: +39 02 4548 1680

Email: info@comunicazione-immagine.it

Canon Netherlands

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Marieke van der Made

Τηλέφωνο: +31 (0)73 - 68 15 232

Email: M.van.der.Made@canon.nl


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Marieke van der Made

Τηλέφωνο: +31 (0)73 - 68 15 232

Email: m.van.der.made@canon.nl


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Judith Snel

Τηλέφωνο: +31 (0)20 714 9210

Email: J.Snel@canon.nl

Canon Norway

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Siw Holmgren

Τηλέφωνο: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Siw Holmgren

Τηλέφωνο: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Siw Holmgren

Τηλέφωνο: +47 934 66 355

Email: siw.holmgren@canon.no

Canon Poland

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Joanna Stankiewicz

Τηλέφωνο: +48 22 430 60 91

Email: joanna.stankiewicz@canon.pl


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Katarzyna Kluza

Email: katarzyna.kluza@canon.pl


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Joanna Stankiewicz

Τηλέφωνο: + 48 22 430 60 91

Email: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Ana Cristina

Τηλέφωνο: +351 21 470 4037

Email: ana.cristina@canon.pt


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Ana Cristina

Τηλέφωνο: +351 21 470 4037

Email: ana.cristina@canon.pt


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Goreti Pedrosa

Τηλέφωνο: +351 214 704 000

Email: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Dana Pelin

Τηλέφωνο: 0040.21.300.54.03

Email: dana.pelin@canon.ro


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Dana Pelin

Τηλέφωνο: 0040.21.300.54.03

Email: dana.pelin@canon.ro


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Dana Pelin

Τηλέφωνο: 0040.21.300.54.03

Email: dana.pelin@canon.ro

Canon Russia

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις και καταναλωτικά προϊόντα, καθώς και για την εταιρεία

Επικοινωνία: Elmira Alieva

Τηλέφωνο: +7 495 2585600

Email: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Tomáš Feč

Τηλέφωνο: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Tomáš Feč

Τηλέφωνο: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Tomáš Feč

Τηλέφωνο: +421 248 228 716

Email: tomas.fec@canon.sk

Canon South Africa

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις και καταναλωτικά προϊόντα, καθώς και για την εταιρεία

Επικοινωνία: Dana Eitzen

Τηλέφωνο: + 27 12 675 4900

Email: pr@canon.co.za

Canon Spain

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Elena Martel

Τηλέφωνο: +34 915 384 563

Email: e_martel@canon.es


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επαγγελματικές λύσεις

Επικοινωνία: Elena Martel

Τηλέφωνο: +34 915 384 563

Email: e_martel@canon.es


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτικά προϊόντα

Επικοινωνία: Magadalena Moya

Τηλέφωνο: +34 915 384 626

Email: M_moya@canon.es

Canon Sweden

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Γενικά στοιχεία επικοινωνίας για τον Τύπο:

Επικοινωνία: Linn Kryss

Τηλέφωνο: +46 739788510

Email: linn.kryss@canon.se


Υπεύθυνος επικοινωνίας δημοσίων σχέσεων για επιχειρήσεις: Åsa Törnquist

Τηλέφωνο: +46 73 988 64 35

Email: asa.tornquist@canon.se

Canon Switzerland

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Lucien Descombes

Τηλέφωνο: +41 (0)44 835 62 78

Email: Lucien.Descombes@canon.ch


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για επιχειρήσεις

Επικοινωνία: Lucien Descombes

Τηλέφωνο: +41 (0)44 835 62 78

Email: Lucien.Descombes@canon.ch


Τμήμα δημοσίων σχέσεων για καταναλωτές

Επικοινωνία: Lucien Descombes

Τηλέφωνο: +41 (0)44 835 62 78

Email: Lucien.Descombes@canon.ch

Canon Turkey

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:

Εταιρικό τμήμα δημοσίων σχέσεων

Επικοινωνία: Beyza Carkaci

Τηλέφωνο: +90 216 5716830

Email: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Για ερωτήσεις από τον Τύπο, επικοινωνήστε με:


Email: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Τηλέφωνο: 01737 220 000, ζητήστε να μιλήσετε με ένα μέλος της ομάδας δημοσίων σχέσεων


Μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρει